Apie mus

Advokato Arūno Stuko kontora siekia sukurti ilgalaikį ir abipusiškai naudingą bendradarbiavimą, todėl kiekvienas klientas mums yra svarbus. Klientus siekiame išlaikyti, pasiūlydami aukštą paslaugų kainos ir kokybės santykį. Advokatų kontoros vienas darbo principų – tiesioginis ir betarpiškas bendravimas su paslaugą teikiančiu advokatu. Advokato kontoros kontaktinius duomenis rasite čia.

Kas mes esame?

Suteikti maksimalią naudą klientui minimaliomis sąnaudomis.

Orientacija į klientą ir jo poreikius. Kliento poreikių įgyvendinimas yra advokato kontoros tikslas, todėl įdėsime maksimalias pastangas, kad jį pasiektumėme.

Kompetencija ir aukščiausių profesionalumo standartų laikymasis. Advokato kontoros politika – tvirtai laikytis aukščiausių profesinės etikos ir profesionalumo principų. Nuolatinis ir kryptingas tobulėjimas, leidžia pagelbėti klientams pasiekti jų užsibrėžtus tikslus.

Efektyvumas ir inovatyvus požiūris. Dirbame efektyviai ir minimaliomis veiklos sąnaudomis, todėl galime išlaikyti aukštą kainos ir kokybės santykį. Diegiame ir praktikoje taikome inovatyvius situacijų sprendimo būdus, kurie mūsų klientams atneša didžiausią naudą.

Ilgalaikė partnerystė ir bendradarbiavimas. Vienas iš advokato kontoros pagrindinių tikslų – užmegzti ilgalaikę partnerystę. Partnerystės pagrindas – tarpusavio pasitikėjimas. Siekdami jį užsitarnauti, kiekvieną klientą aptarnaujame taip, kad jis sugrįžtų.

Mes suprantame verslą, verslo poreikius ir šiandienines problemas, todėl Jūs būsite patikimose rankose.

Teikdami teisines paslaugas užtikriname aukštą teikiamų teisinių paslaugų lygį, tačiau kartu siekiame išlaikyti jų prieinamumą ir kainos patrauklumą.

Informacija apie advokatą Arūną Stuką:

Advokatas Arūnas Stukas
Advokatas Arūnas Stukas