Skyrybų advokatai Kaune – teikiamos paslaugos skyrybų ir šeimos teisės klausimais

Teikiame skyrybų ir kitas šeimos teisės paslaugas Kaune ir kituose miestuose. Konsultuojame skyrybų ir šeimos teisės klausimais, rengiame procesinius dokumentus, atstovaujame klientų interesus mediacijoje, teismuose ir kitose institucijose.

Dokumentus rengiame po išsamios konsultacijos ir pagal individualius klientų poreikius. Skyrybų advokatai suteikia išsamią informaciją dėl santuokos nutraukimo, tarpininkauja ir padeda klientams surasti taikų kompromisą, o nepavykus susitarti taikiai, atstovauja klientus skyrybų procese ginčo teisenos tvarka Kaune ir kituose miestuose. Trumpas ir efektyvus skyrybų procesas – mūsų veiklos prioritetas.

Taip pat teikiame skyrybų paslaugas ir dirbame su klientais, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra ne Lietuvoje. Suteikiame informaciją dėl galimo santuokos nutraukimo proceso vykdymo Lietuvoje ir parengiame reikiamus dokumentus.

Skyrybų advokatai Kaune yra pasiekiami ir Jūs kreiptis galite šiais būdais: a) sutarus laiką atvykti į kontorą, adresu Kęstučio g. 59-12, Kaunas; b) pateikti užklausą elektroniniu paštu info@advokataikaune.lt; c) paskambinti žemiau nurodytu telefonu. Gavus Jūsų užklausą, su Jumis susisieksime dėl tolimesnės informacijos ar veiksmų.

Daugiau apie galimus skyrybų variantus:

Teikiamų skyrybų ir šeimos teisės paslaugų sąrašas:

 • Dokumentų rengimas santuokos nutraukimui per notarą;
 • Santuokos nutraukimas (skyrybos) bendru susitarimu;
 • Santuokos nutraukimas (skyrybos) dėl vieno ar abiejų sutuoktinių kaltės (ginčo tvarka);
 • Santuokos nutraukimas (skyrybos) dėl vieno sutuoktinio prašymu;
 • Santuokos nutraukimui reikalingų dokumentų surinkimas, rengimas ir atstovavimas teisme;
 • Turto pasidalijimo klausimai (sutuoktinių turto pasidalijimo sutartis; sutarties nutraukimas, pakeitimai);
 • Sutuoktinių tarpusavio ir vaikų išlaikymo klausimai (išlaikymo priteisimas; išlaikymo dydžio pakeitimas);
 • Vaiko gyvenamosios vietos ir bendravimo su vaiku tvarkos nustatymas;
 • Tėvystės pripažinimas ir tėvystės nuginčijimas;
 • Sugyventinių (asmenų gyvenančių nesusituokus) įgyto turto pripažinimas bendrąja dalinę nuosavybe;
 • Kreditorinių reikalavimų ir prieštaravimų pareiškimas sutuoktiniams;
 • Kiti šeimos teisės klausimai.

Padedame išspręsti išlaikymo (alimentų) dydžio nustatymo klausimus Kaune, tiek bendru šalių susitarimu, tiek ginčo teisenos tvarka.

Skyrybų paslaugų kaina

Skyrybų paslaugų kaina priklauso nuo teikiamų teisinių paslaugų pobūdžio ir apimties – santuoka nutraukiama bendru sutikimu ar ginčo tvarka, taip pat nuo sutuoktinių turimų tarpusavio klausimų skaičiaus ir sudėtingumo.

Teikdami skyrybų paslaugas orientuojamės į siekiamą rezultatą ir siekiame, jog esant galimybei, skyrybų procesas būtų trumpas ir efektyvus. Tai leidžia mums pasiūlyti klientams prieinamą skyrybų paslaugų kainą, o klientams leidžia sutaupyti laiko ir pinigų.

Orientacinė skyrybų bendru sutuoktinių sutarimu kaina: 280 – 380 Eur. Į šią kainą įeina: konsultacija susitikimo metu, pažymų iš registrų surinkimas, dokumentų parengimas ir derinimas, pateikimas teismui, prireikus vėlesnis dokumentų koregavimas.

Orientacinė ieškinio dėl santuokos nutraukimo dėl vieno ar abiejų sutuoktinių kaltės parengimo kaina: 350-600 Eur.

Dėl tikslios Jus dominančių skyrybų paslaugų kainos, prašome teirautis nurodytais kontaktiniais duomenimis.